Regulamin

PRZED DOKONANIEM PRZELEWU PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z OPISEM WYNAJMOWANEGO POKOJU. PROSIMY PRZECZYTAĆ WSZYSTKO DOKŁADNIE I ZE ZROZUMIENIEM

§ 1

Pokoje/mieszkanie w Domu Gościnnym Anna wynajmowane jest na doby.

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 10.00 następnego dnia, czyli pobyt zaczynamy od godz. 14, a kończymy do godz. 10

Rezerwacje dokonywane są na zasadzie zadatku. Zadatku nie zwracamy po rezygnacji ze strony Gościa.

Gość powinien określić czas pobytu podczas składania rezerwacji i niezwłocznie uregulować należność z góry gotówką, za cały zarezerwowany okres, w momencie zakwaterowania. Przerwanie pobytu nie jest podstawą do zwrotu należności za niewykorzystane doby.

§ 2

Właścicielka nie wyraża zgody na przebywanie na terenie obiektu, jak i na terenie posesji osobom niezwiązanym z rezerwacją.

Gość Domu Gościnnego Anna nie może przekazywać pokoju/mieszkania osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę.

§ 3

W Domu Gościnny Anna obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 7.00 rano dnia następnego na terenie obiektu jak i całej posesji.

Zachowanie gości i osób korzystających z usług Domu Gościnnego nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Dom Gościnny Anna może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

Za bezpieczeństwo oraz szkody powstałe przez dzieci odpowiadają rodzice lub opiekunowie. Dzieci poniżej lat 12 powinny znajdować się na terenie obiektu i posesji pod stałym nadzorem opiekunów prawnych.

§ 4

Za zgubienie kluczy Gość zostanie obciążony kosztami wymiany zamków, dorobienia wszystkich kluczy oraz usługą ślusarza.

Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach oraz mieszkaniu grzałek, czajników, żelazek elektrycznych, mikrofalówek, grzejników elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju/mieszkania. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy do laptopów.

Przy każdorazowym opuszczaniu pokoju prosimy o sprawdzenie, czy pokój został zamknięty na klucz oraz czy ładowarki i zasilacze zostały odłączone od prądu.

Właściciel nie odpowiada za niezależne od niego awarie oraz jego skutki.

Dom Gościnny Anna nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa oraz innego mienia Gościa.

§ 5

W pokojach/mieszkaniu i całym obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Palić można w miejscach do tego wyznaczonych poza obiektem.

Z uwagi na to, że nie wchodzimy do pokoi w trakcie ich wynajmowania, prosimy o wyrzucanie posegregowanych śmieci do ogólnodostępnych pojemników na zewnątrz obiektu.

Sprzątanie pokoju odbywa się samodzielnie przez Gości (w trakcie jego pobytu). Gość zobowiązany jest również do zmywania po sobie naczyń oraz pozostawienie kuchni/aneksów kuchennych posprzątanych.

Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju lub mieszkaniu będą odesłane na adres wskazany przez Gościa na jego koszt. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, Dom Gościnny przechowa te przedmioty przez 2 tygodnie.

§ 6

W mieście Gdynia obowiązuje opłata miejscowa w wysokości 2,31 osoba/doba i nie jest ona wliczona w kwotę Państwa pobytu.

W związku z ograniczeniem kontaktów między naszymi Gośćmi, nie ma możliwości pozostawienia bagażu przed godziną 14:00. Między Gośćmi wyjeżdżającymi, a przyjeżdżającymi obiekt jest poddany dekontaminacji.

Jednocześnie przypominamy, że dobra zaczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.

KODEKS DOBRYK PRAKTYK w związku z covid-19

#bezpiecznyhotel

  • Maksymalnie skracamy czas zameldowania. W pokoju/mieszkaniu czekać będzie oświadczenie covid-19 oraz rozliczenie pobytu. Przypominamy, że w naszym obiekcie za pobyt płacimy gotówką.
  • Udostępniamy Państwu certyfikowany płyn do dezynfekcji rąk (przy wejściu na teren obiektu, w łazienkach oraz innych oznaczonych miejscach).
  • Obsługa obiektu posiada certyfikowane środki do dezynfekcji rąk oraz pomieszczeń. Jest przeszkolona w zakresie bezpieczeństwa Państwa i swojego.
  • Informujemy, że zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekcji pomieszczeń wspólnych, łazienek, klamek, poręczy, wietrzenia obiektu.
  • W przestrzeniach ogólnodostępnych umieściliśmy instrukcje nt. zachowania zasad bezpieczeństwa i higieny.
  • W obiekcie przemieszczamy się w maseczkach.

Jeżeli któryś z punktów naszego regulaminu nie jest zrozumiały, to prosimy o kontakt telefoniczny 602712607 lub mailowy domanna@wp.pl w celu wyjaśnienia.

Rezerwacji dokonujemy na zasadzie zadatku na konto bankowe i po zapoznaniu się z regulaminem :

76 1140 2004 0000 3702 7612 2344

Wynajem pokoi gościnnych Paulina Kiedrowicz

ul. Perkuna 2a

81-523 Gdynia

Tytułem: słowo: ZADATEK, NAZWISKO na kogo założona została rezerwacja

Na zadatek czekamy do 48h w dni robocze, a do 72h w weekendy.

Po tym czasie rezerwacja zostanie anulowana, chyba, że strony ustalą inaczej.

37 1050 1764 1000 0097 3375 8784

Wynajem pokoi gościnnych Anna Kiedrowicz

ul. Perkuna 2a

81-523 Gdynia

Tytułem: słowo: ZADATEK, NAZWISKO na kogo założona została rezerwacja

Na zadatek czekamy do 48h w dni robocze, a do 72h w weekendy.

Po tym czasie rezerwacja zostanie anulowana, chyba, że strony ustalą inaczej.