Oferta i Filmy

Dlaczego Dom Anna?

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do Gdyni – Orłowa – pięknej dzielnicy willowej w samym pasie nadmorskim między Sopotem a Centrum Gdyni.

U nas nie można się nudzić! Nawet, jeżeli któregoś dnia nie dopisze pogoda, można wybrać się na zakupy do Centrum Handlowego „Klif” (300m), w którym jest ponad 150 sklepów, kilka restauracji oraz kawiarenek lub wybrać się do Centrum Gdyni, Sopotu lub Gdańska – posiadamy doskonałą komunikację podmiejską – autobusy, trolejbusy, pociągi podmiejskie – oddalone zaledwie 300m. Dla osób lubiących spacery polecamy oczywiście spacer brzegiem morza.

W sezonie Teatr Miejski wystawia swoją Scenę Letnią na plaży. Wieczorami można spacerować oświetloną i monitorowaną Promenadą Królowej Marysieńki, wypić piwko w ogródkach przy orłowskim bezpłatnym molo, zjeść rybkę w eleganckiej i niedrogiej „Tawernie Orłowskiej”, wypić kawę i zjeść coś na słodko w Domku Żeromskiego i do woli wdychać najodowane powietrze. Dzieci można zostawić na specjalnym dla nich placu zabaw tuż obok ogródków.

Nasze pastelowe, ciepłe i słoneczne pokoje wyposażone są standardowo w kanapy dwuosobowe, stoły,krzesła lub fotele, komody, stoliki nocne, szafy, wszystkie z TV LCD kablówką, możliwością podłączenia do Internetu, z własnymi i wspólnymi łazienkami oraz dostępem do aneksów kuchennych i kuchni.

Od naszego Domu Gościnnego do morza, plaży, bezpłatnego molo jest 5-8minut pieszo. Ażeby poczuć klimat Orłowa koniecznie proszę obejrzeć poniższe filmiki: